Menu

technologie

Home / technologie

HEIDELBERG SM 52 - 5

Z připravených tiskařských desek se dá pomocí ofsetového tisku vytvořit v podstatě neomezené množství výtisků za velmi nízkou cenu. Právě to je důvod, proč ofsetový tisk tolik doporučujeme právě pro letáky a plakáty.

Mimaki CJV300

MIMAKI CJV300-160 je nejnovější vysoce výkonná multifunkční kombinovaná tiskárna s řezacím plotrem v jednom. Nový standard pro profesionální velkoformátové tiskárny s ohromující fotografickou kvalitu tisku při vysokých rychlostech a poskytuje maximálně širokoformátové řešení pro Signmakery a grafické profesionály.

Xerox 770 Digital Color Press

Digitální tisk je způsob tisku, který umožňuje bez dalšího mezikroku vytvořit tiskovinu přímo z počítače, a to již od jednoho kusu. Digitální tisk v současné době nahrazuje ofsetový tisk zejména pro publikace v malých nákladech. Digitální tisk je ve většině případů prováděn na bázi laserového tisku suchými tonery.

Texjet shorTee

Tiskárna k přímému potisku triček TexJet nabízí vysoce kvalitní výstupy s fotorealistickým rozlišením, nízkými provozními a servisními náklady, které ji odlišují od konkurence.Tisk na bílý nebo tmavý textil není žádný problém s dodaným pigmentovým inkoustem na vodní bázi v konfiguraci CMYK + White.